نشست صمیمی با مدیرکل محترم بنیاد شهید استان - نشست صمیمی با مدیرکل محترم بنیاد شهید استان | معاونت توسعه مدیریت و منابع انساني جهاد کشاورزي خراسان شمالي
عکس

 

 

دوشنبه مورخ 21 آبان 1397 نشست صمیمی رئیس محترم سازمان جهادکشاورزی  و معاونت توسعه مدیریت با مدیرکل محترم بنیاد شهید استان

 

دراین نشست دکتر یوسفی بابیان اینکه جهاد سازندگی در طول دوران هشت سال دفاع مقدس یکی از ارکان مهم جبهه و جنگ بوده افزودند: سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی 41 شهید و 99 جانباز به انقلاب اسلامی ایران تقدیم نموده و این سازمان بین دستگاه های اجرایی یکی از محدود نهادهایی است که در ساختار سازمانی خود اداره امور ایثارگران و حوزه نمایندگی ولی فقیه دارد.

 

ایشان اظهار داشتند: تربیت و به کارگیری سرمایه انسانی متخصص، مجرب و متعهد موجب بهره وری و پایداری توسعه در حوزه کشاورزی و ارائه خدمات مفید و موثر میگردد که البته تامین نیروی و سرمایه انسانی مناسب زیربنای هر اقدامی می باشد.

 

دکتر یوسفی تصریح نمودند: سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی ضمن ارج نهادن به جایگاه شریف خانواده معزز شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان محترم که البته ولی نعمتان مردم شریف ایران میباشند، پیگیری و رایزنی های گسترده ای  را در زمینه جذب نیرو  از میان فرزندان محترم شهدا، ایثارگران و جانبازان نموده است که انشاا... پس از اخذ مجوز کشوری و انجام آزمون و مصاحبه های مربوطه به انجام خواهد رسید.

 

ایشان افزودند: تاکنون تعداد 27نفر از فرزندان شهدا و 20 نفر از فرزندان جانبازان در سازمان  و مدیریت جهادکشاورزی شهرستان ها جذب و بکارگرفته شده اند.

 

در پایان رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی ضمن اظهار خرسندی از ملاقات مذکور جناب آقای حسینی مدیرکل محترم بنیاد شهید استان با ایشان اعلام نمودند: پیگیری تعاملات نزدیک و دوستانه و مثمره ثمر موجب بهبود روند اجرای قوانین میگردد.

 

ایشان در ادامه افزودند: اشتغال و به کارگیری فرزندان معزز شهدا، ایثارگران و جانبازان یکی از دغدغه های مسئولین محترم کشور و مدیران محترم استان میباشد.

 

دراین نشست مقرر گردید درخصوص بکارگیری و جذب فرزند شهدا در دستگاه بر حسب اعلام جذب نیرو به هر صورت(حجمی، قراردادی و...) مساعدت گردد و در این راستا نیروهای جامعه هدف در قالب  کارورزی به دستگاه ها معرفی تا در فرصت مناسب این افراد بکارگرفته شوند.